dodano: 2019-01-10 14:36:14

Wydarzenia w grudniu

Cisza w internecie nie oznacza ciszy w bibliotece :) Nadrabiamy zaległości i wrzucamy krótkie relacje fotograficzne z grudniowych wydarzeń.
1. Otwarcie biblioteki - 14 grudnia nastąpiło oficjalne otwarcie nowej siedziby i przecięcie wstęgi. Dokonali tego Krzysztof Czopek - dyrektor Departamentu Infrastruktury UMWP, Krzysztof Piekarski - dyrektor Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A. w Gdańsku i Burmistrz Kwidzyna Andrzej Krzysztofiak. (zdjęcia 1 - 5)
2. 15 grudnia odbyła się zabawa świąteczna. Oprócz bajkowego przedstawienia, odbyły się przeróżne gry i zabawy. (zdjęcia 12 - 13)
3. 18 grudnia odbyły się warsztaty pisarskie z Agnieszką Korol dla laureatów konkursu ?Szkoła z Talentem?, organizowanego przez Fundację Filantropijną ?Projekt? i nasza bibliotekę. (zdjęcia 6 - 7)
4. 19 grudnia odwiedził nas Pan Piotr Kazimierowski - opowiedział o "135 latach historii kolei na Powiślu". (zdjęcia 8 - 9)
5. 20 grudnia prof. Edward Jakiel wygłosił wykład "O mesjanizmie "Dziadów uwag kilka". Po wystąpieniu Pana profesora uczniowie II LO w Kwidzynie przedstawili inscenizację sceny więziennej i widzenia ks. Piotra. (zdjęcia 10 - 11)
6. 21 grudnia była gratką dla najmłodszych - bibliotekę odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci otrzymały mały podarunek od naszego gościa.

Trzymajcie rękę na pulsie - niedługo nowe atrakcje :)